İstanbul Yangın Söndürme Tüpü Dolumu

Firmamız İstanbul içerisine ve tüm Türkiye’ye yangın tüpü dolum hizmeti vermektedir. yangın tüpü dolumunda kurumsal bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen (0212) 656 06 33 numaralı telefondan bize ulaşın.

Yangın Söndürme cihazlarıyla ilgili dolum-bakım, satış sonrası sözleşmeler, periyodik kontrol, seri numarası verilip listelenmesi ve satış sonrası garanti hizmetleri firmamız tarafından şeffaflıkla sunulmaktadır.

  • Kaliteli hizmet
  • Uygun fiyat garantisi
  • Kurumsal referanslar

Yangın söndürme tüpü dolumu hakkında sıkça sorulanlar

İstanbul içi yangın söndürme tüpü dolumu için hemen bizi arayarak dolum işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamıza (0212) 656 06 33 telefondan ulaşabilirsiniz.

Tarihi geçmiş yangın söndürme tüpleri çalışmayacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız yangın söndürme tüpünüzü doldurmak zorunludur.

Tüp dolumu belirli aşamalar ve zaman isteyen bir süreçtir. Tüp dolumu tüpün cinsine göre değişmektedir. Doldurma hakkında geniş bilgi almak istiyorsanız blog sayfamızda bulunan ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

Firmamız isteğinize göre hizmet vermektedir. Talep eden müşterilerimizin yangın tüplerini adresinden teslim alarak dolum işlemini gerçekleştirebiliriz. İsteyen müşterilerimiz ise firmamıza gelebilir. Aynı zamanda kargo ile gönderme imkanınız da bulunmaktadır.

Öz Alev yangın olarak kurumsal yüzlerce referansımız bulunmaktadır. 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve piyasada tanınmış olmamız sayesinde her geçen gün yeni referanslarımız eklenmektedir. Kurumsal referanslarımıza erişmek için menümüzde bulunan referanslar kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.

Yangın Tüpü Sınıfları

Her an karşılaşabileceğimiz yangınların belirli sınıfları vardır bunlar A, B, C, D, E ve F yangın türleri olarak isimlendirilir. Yangın türlerine göre yangın tüpü kullanılmalıdır. Bu türlerde hangi tüpü kullanmanız gerektiği ile ilgili tablo aşağıda yer almaktadır. Aynı zamanda yangın tüpüne göre İstanbul yangın tüpü dolum işlemini hangi tüpü doldurmak istediğinizi bize iletmeniz gerekmektedir. Her tüpün dolum aşamaları ve maliyeti farklıdır.

  • A sınıfı Ahşap, kağıt, kumaş, kömür gibi katı maddelerin oluşturduğu yangınlardır.
  • B sınıfı Benzin, mazot, solvent, tin, alkol gibi yanabilen sıvıların oluşturduğu yangınlardır.
  • C sınıfı likit petrol gazı(LPG), doğalgaz, hidrojen gibi yanabilen çeşitli gazların yanması ile oluşan yangınlar..
  • D sınıfı Demir türevi veya yanabilen metallerin alaşımların (magnezyum, Sodyum, Seryum gibi) Yanmasıyla meydana gelen yangınlardır.
  • E sınıfı Elektrik kaynaklı yangınlardır.
  • F sınıfı Hayvansal ve bitkisel içerikli yemeklik yağ yangınlarıdır. Yangın sınıfları içerisinde söndürülmesi en zor sınıftır.

Yukarıdaki tabloda görüldüğü üzere her yangında farklı bir yangın söndürme tüpü kullanılmaktadır. Sizde yangın söndürme tüpü dolum işlemi yaptırmadan önce tüpünüzün hangi tür olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Buna göre iletişime geçiniz ve hizmet alınız. Yangın söndürme tüpü dolumu hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerinde alabilirsiniz.